Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Kariéra > KONTROLOR (zajišťování kontroly a přípravy dat pro vykazování zdravotní péče)

KONTROLOR (zajišťování kontroly a přípravy dat pro vykazování zdravotní péče)

Datum konání:
14.6.2017
Datum ukončení:
30.6.2017

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace vyhlašuje Výběrové řízení

NA PRACOVNÍ POZICI

Kontrolor (zařazen do ekonomického úseku ZZS KVK)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Zajištovat kontrolu a přípravu dat pro vykazování zdravotní péče.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Karlovy Vary

PLATOVÉ ZAŘAZENÍ:

platová třída 8. dle NV 564/2006 Sb. a NV 222/2010 Sb.

PRACOVNÍ POMĚR:

Zástup za mateřskou dovolenou

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

nejpozději od 1.9.2017

Předpoklady:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

Další požadavky:

  • práce na PC na velmi dobré úrovni (MS Office, vyhledávání na internetu) pečlivost, samostatnost, znalost AJ, NJ výhodou, minimální praxe 2 roky, zdravotnické vzdělání výhodou.

Náplň práce:

  • Kontroluje správnost vykazování primární i sekundární zdravotnické péče ve svěřených aplikacích.
  • Zajišťuje přípravu dat pro vykazování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám.
  • V případě pacientů cizinců nebo pacientů bez zdravotního pojištění, řeší možnosti pro fakturaci poskytnuté zdravotní péče komerčním pojišťovnám, případně přímou fakturaci na zjištěné adresy.
  • Zajišťuje evidenci cizinců a způsob získání finančních prostředků za poskytnutou zdravotní péči.
  • Provádí kontrolu, opravu a případné odesílání zdravotnické dokumentace (Příkazů ke zdravotnímu transportu)

Přihlášení do výběrového řízení:

  • strukturovaný životopis, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami. Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.

Lhůta pro podání přihlášky:

nejpozději do .30.6.2017

Forma přihlášky:

Elektronická

Místo a způsob podání přihlášky:

E-mailem na adresu : dagmar.pavova@zzskvk.cz

Bližší informace o druhu práce podá: Bc. Dagmar Pávová, vedoucí oddělení zdravotních pojišťoven ZZS KVK, tel.: 353 362 542. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, popř. zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. O výsledku výběrového řízení budou všichni uchazeči písemně (prostřednictvím e-mailu) informováni.

plyšák Kryštůfek