Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování za exkurzi

"V pondělí byli děti z LDT Borek na exkurzi ve výjezdové stanici záchranné služby ve Žluticích. Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat a to především záchranářům, kteří se nám moc věnovali, ukázali vybavení sanitky, předvedli první pomoc a zapojili děti.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:59

Poděkování za exkurzi

"Vážený pane řediteli, děkujeme Vám i vašim kolegům za ukázku záchranářské techniky, kterou jste pro klienty a zaměstnance Denního centra Mateřídouška uspořádali v pátek 20. 6. 2014. Akce se moc líbila.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:57

Poděkování za exkurzi

"Ve dnech 5.5 až 28. 5 proběhla na mateřských školách 1. Mateřské školy KV akce Exkurze sanitky. Děkujeme zaměstnancům, kteří se účastnili akce, za ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování Za 1. Mateřskou školu KV Mgr. Dana Malá"

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:32

Poděkování za exkurzi na výjezdové základně Karlovy Vary

"Dovolte mi poděkovat všem Vašim zaměstnancům, kteří se věnovali našim dětem při exkurzi ve Vašem zařízení dne 15.5.2014. Děkujeme za milé přijetí, ochotu a trpělivost při odpovědích na zvídavé dětské dotazy.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:29


 

 

plyšák Kryštůfek