Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Datum konání: 21. 6. 2019

Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkovala za významnou a přínosnou spolupráci v oblasti vzdělávání žáků naší školy v oborech Bezpečnostně právní činnost a Bezpečností služby.

Více

Publikováno 30. 7. 2019 9:01

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Datum konání: 3. 6. 2016

"Vážený pane řediteli,V minulých dnech proběhlo školení první pomoci pro zaměstnance Krajské hygienické stanice Karlovarského kraje na pracovištích v Karlových Varech a v Chebu.

Více

Publikováno 3. 8. 2016 9:26

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Datum konání: 12. 1. 2016

Dobrý den, touto cestou  bych chtěla poděkovat záchranáři panu Bc. T. Jirkalovi. Dne 5.1.2016 na naší škole proběhl kurz první pomoci pro pedagogy v rámci projektu Bezpečná škola. Proškolení panem lektorem bylo velmi poučné a praktické. Je to profesionál na svém místě.

Více

Publikováno 4. 2. 2016 11:10

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Datum konání: 25. 5. 2015

Dovolte, abych touto cestou, jménem zaměstnanců Katastrálního úřadu a Katastrálního pracoviště Karlovy Vary a Cheb poděkovala Vašim lektorům za jejich přednášky, které se uskutečnily ve dnech 15.5. a 19.5.2015.Paní Mgr. Nikola Brizgalová, pan Bc. Jan Mokrusch a pan Bc.

Více

Publikováno 10. 6. 2015 11:08

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Vážený pane řediteli,dovolte mi touto cestou poděkovat za velmi kvalitně provedené školení, které za Vaší organizaci prováděl pan Mgr. Pavel Böhm.

Více

Publikováno 22. 6. 2015 8:07


 

 

plyšák Kryštůfek