Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic27820

Datum konání: 27. 8. 2020

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat členům záchranné služby Žlutice za zcela rychlý a profesionální zákrok po píchnutí vosou do úst.

Více

Publikováno 3. 9. 2020 8:50

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic

Datum konání: 16. 12. 2017

Chceme tímto poděkovat posádkám RZS Žlutice za profesionální a lidský přistup, děkuje rodina pacienta

Více

Publikováno 8. 1. 2018 13:57

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic

Chtěla bych moc poděkovat posádce RZS za lidské jednání, ochotu, profesionální přístup a velice příjemné jednání s mojí dcerou, kterou odvezly do Nemocnice K. Vary, která opět "nezklamala!!!" a dceru po povrchní prohlídce vyhodili před nemocnici v 01.00 hodin.

Více

Publikováno 8. 1. 2018 13:35

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic

"Dne 27.8.2014 v podvečer jsem byla ošetřena a následně odvezena z Bochova do nemocnice v Karlových Varech posádkou RZS, sloužící ve Žluticích. Chci touto cestou moc poděkovat jak záchranáři, tak řidiči za jejich úžasný odborný i lidský přístup.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:30

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic

"Chtěla bych poděkovat záchrané službě ze Žlutic která se o mě bezvadně postarala dne 28.7.2014 ve 14,30h. Paní Zuzka super. Moc děkuji."

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:09

Poděkování za exkurzi

"V pondělí byli děti z LDT Borek na exkurzi ve výjezdové stanici záchranné služby ve Žluticích. Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat a to především záchranářům, kteří se nám moc věnovali, ukázali vybavení sanitky, předvedli první pomoc a zapojili děti.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:59


 

 

plyšák Kryštůfek