Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování za přístup a nasazení při cvičení mimořádné události

Datum konání: 2. 10. 2017

Vážený pane řediteli, vážení záchranáři, dovolte mi, abych vám jako starosta města Cheb, ale především jako člověk, který v Chebu žije, poděkoval za váš přístup a nasazení při sobotním cvičení mimořádné události, které se konalo právě v našem městě.

Více

Publikováno 8. 1. 2018 13:40

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

Vážený pane řediteli, touto cestou bychom rádi poděkovali Vašemu zaměstnanci Pavlu Böhmovi, který dne 18. října 2014 provedl zdravotnické školení v naší hasičské zbrojnici.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:17

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Ve Skalné 26.11.2014. Dobrý den pane doktore Sýkoro, dovolte mi touto cestou jménem svým i jménem mých kolegů Vám i Vašim podřízením poděkovat za práci, kterou odvádíte. Dne 18. 11. 2014 jsem jako velitel jednotky hasičů ze Skalné organizoval školení pro své lidi.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:11

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Chtěl bych Vám poděkovat za přednášku Základy první pomoci, kterou provedl Mgr. Böhm. Jeho profesionální vystoupení přispělo ke zdárnému průběhu školení zaměstnanců VLS ČR, s.p. divize Karlovy Vary. Ještě jednou děkuji." Ing. Milan Suk, Ph.D., ředitel divize

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:06

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám jménem svým a kolektivu zaměstnanců Krajské knihovny Karlovy Vary poděkoval za dvoudenní školení první pomoci, které pro nás připravila Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:48

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Dne 11.4.2014 jsme ve vašem školícím středisku absolvovali kurz k zajištění první pomoci. Tímto bychom chtěli poděkovat paní lektorce, Evě Svitákové, za velice hodnotnou a poučnou přednášku, která rozšířila naše povědomí o záchraně lidského života.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:23


 

 

plyšák Kryštůfek