Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: http://www.zzskvk.cz/napiste-nam-vas-nazor. Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti naleznete zde.

2 Starší

Poděkování výjezdové skupině z Aše a operátorům linky 155

Datum konání: 22. 8. 2016

"Dobrý den, dne 5. 8. 2016 zasahovala Vaše posádka na našem soustředění folklorního souboru v Libé - Camp Libá a Škola v přírodě, kde si jeden z účastníků přivodil zlomeninu prstů na noze, jak se následně ukázalo v nemocnic.

Více

Publikováno 12. 4. 2017 10:57

Poděkování výjezdové skupině z Aše

Datum konání: 6. 1. 2015

"Chtěl bych aspoň touto formou poděkovat pracovníkům z Výjezdové základny Aš, kteří zajišťovali můj transport z KN v Chebu dne 3.12.2014 na vyšetření do ÚVN Praha-Střešovice a transport po vyšetření zpět do Chebu.

Více

Publikováno 13. 1. 2015 9:22

Poděkování výjezdové skupině z Aše

"Chtěl bych touto cestou poděkovat záchranné službě v AŠI, kdy 20.6.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:10

2 Starší