Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování výjezdové skupině z Mariánských Lázní

Dobrý den,

Více

Publikováno 20. 8. 2020 8:53

Poděkování výjezdové skupině ze Žlutic

Chtěla bych moc poděkovat posádce RZS za lidské jednání, ochotu, profesionální přístup a velice příjemné jednání s mojí dcerou, kterou odvezly do Nemocnice K. Vary, která opět "nezklamala!!!" a dceru po povrchní prohlídce vyhodili před nemocnici v 01.00 hodin.

Více

Publikováno 8. 1. 2018 13:35

Poděkování výjezdová skupině z Nejdku

Dobrý den,chtěla bych Vám poděkovat za záchranu mého manžela a za skvělou práci, kterou děláte! V příloze posílám rodinnou fotku.Zdeněk je v současné době v Rehabilitačním Ústavu v Kladrubech.

Více

Publikováno 30. 6. 2016 17:13

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů, Jáchymova a operátorce

"Děkuji všem členům ZZS včetně posádky vrtulníku za rychlou pomoc a korektní lidský přístup,kdy jsem vás nejvíce potřeboval při náhlé mozkové příhodě dne 21.10.2015. Děkuji Vám" 

Více

Publikováno 9. 11. 2015 14:18

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

"Chtěla bych opět Vaším prostřednictvím poděkovat Zdravotnické záchranné službě Karlovy Vary – výjezdové skupině číslo 310, Řidič-záchranář pan Jiří  a sestřička Eva, za profesionalitu s mírou lidskosti při ošetření naší maminky a poté za převoz do nemocnice v

Více

Publikováno 24. 7. 2015 10:33

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Vážený pane řediteli,dovolte mi touto cestou poděkovat za velmi kvalitně provedené školení, které za Vaší organizaci prováděl pan Mgr. Pavel Böhm.

Více

Publikováno 22. 6. 2015 8:07

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů, Jáchymova a operátorce

"Velice děkuji za záchranu života mé manželky. Včasné a rychlé stanovení diagnózy a přivolání letecké záchranné služby bylo opravdu profesionální rozhodnutí, které bylo v dané situaci rozhodující pro další vývoj onemocnění.

Více

Publikováno 9. 6. 2015 14:25

Poděkování výjezdové skupině z Jáchymova

"Za záchranu života pana Miloslava děkuje posádce RV Jáchymov a RZP Jáchymov", dcera

Více

Publikováno 16. 4. 2015 11:11

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

Pozn. ZZS KVK - složení výjezdové skupiny na tomto zásahu:

Více

Publikováno 2. 2. 2015 14:26

Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova a Kraslic

Více

Publikováno 2. 2. 2015 14:22


 

 

plyšák Kryštůfek