Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: http://www.zzskvk.cz/napiste-nam-vas-nazor. Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti naleznete zde.

Poděkování výjezdové skupině z Chebu

"Dobrý den, dne 10. 11. 2014 ve večerních hodinách jste přijela pomoci mé mamince, která trpí velkými depresemi, halucinacemi, těžkou demencí.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:13

Poděkování výjezdové skupině z Chebu a zdravotnickému operačnímu středisku

"Dobrý den, ráda bych touto cestou vyjádřila své díky za záchranu života mého tatínka. 15. listopadu měl v malém lesíku kousek za Chebem srdeční zástavu.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 11:59

Poděkování výjezdové skupině z Chebu

"Dne 27.9.2014 zemřel doma můj muž, po marné snaze záchranářů ZZS ho oživit. Na výjezdu ZZS byla jako výjezdová lékařka MUDr. Jančová.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:33

Poděkování výjezdové skupině z Chebu

"Dovolte mi prosím vyslovit touto cestou mou hlubokou vděčnost a úctu k obrovské profesionalitě a laskavosti pracovníků záchranné služby a chirurgického oddělení KKN. Dne 5. srpna kolem 15.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 1:16

Poděkování výjezdové skupině z Chebu

"Před necelými 14 dny jsem večer volala záchranou službu mojí babičce, která bydlí v Chebu. Byla tam poslána sesterská posádka. Touto cestou bych chtěla velice poděkovat a pochválit sestru Marcelu Čejkovou a řidiče p. Voříška.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:07