Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Kariéra > Inspektor provozu

Inspektor provozu

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Inspektor provozu.

PŘEDPOKLADY: (nutné splnit jednu z následujících možností):

  • Zdravotnický záchranář / či naplnění ekvivalentních kvalifikačních předpokladů pro práci bez odborného dohledu ve výjezdové skupině RZP
  • Lékař

NA PRACOVNÍ POZICI

 INSPEKTOR PROVOZU (podřízen přímo řediteli ZZS KVK)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Management kvality poskytované péče i komplementárních činností ZZS KVK
  • Kontrolní činnost v terénu, na výjezdových základnách
  • Zdravotnická činnost dle potřeby zdravotnického operačního střediska při práci v terénu
  • Vzdělávací činnost ZZS KVK (interní)
  • Pracoviště krizové připravenosti, včetně pomoci při organizaci cvičení
  • Práce s daty ZZS KVK, účast na zdravotnicky orientovaných a propagačních projektech ZZS KVK

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

 Karlovarský kraj

PLATOVÉ ZAŘAZENÍ:

platová třída 11 (podle nařízení vlády číslo 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)

Nabízíme:

  • 40 hodin týdně v úvazku 1,0, nebo dle dohody
  • Stravenky
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

Dle dohody

 Další požadavky:

  • Velmi dobrá orientace v legislativě integrovaného záchranného systému zdravotnické záchranné služby, zdravotních služeb, BOZP a PO, Zákoníku práce apod.
  • Zkušenosti a praxe ze zdravotnické záchranné služby
  • Psychická odolnost
  • Řidičský průkaz minimálně B, (C výhodou)
  • Velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC
  • Znalost cizího jazyka.

V případě zájmu zasílejte motivační dopis, jehož přílohou bude strukturovaný životopis a doklad o požadovaném vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky:

neomezená

Forma přihlášky:

písemná

Místo a způsob podání přihlášky:

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, Závodní 390/98c, 360 06 Karlovy Vary, osobně nebo prostřednictvím pošty, označené slovy „Inspektor provozu".

 Bližší informace o druhu práce podá: sekretariát ZZS KVK, e-mail: sekretariat@zzskvk.cz.

plyšák Kryštůfek