Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Aktuality > Žádost o pomoc

Žádost o pomocDatum konání:
3.4.2017
Datum ukončení:
30.4.2017

Dovolujeme si Vás oslovit s prosbou - od 17.12.2014 existuje nezisková nadace Šance onkoláčkům - jedná se o neziskovou organizaci vzniklou se záměrem materiálně a finančně pomáhat dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním a podporovat je i další 2 roky po ukončení léčby. Je mnoho způsobů jak pomoci, včetně materiální pomoci - funguje to tak, že dárci nakoupí dle svých možností potřebné věci uvedené na seznamu a "onkotety" dary rozdělí podle aktuální potřeby.

Vzhledem k tomu, že některé z našich zaměstnankyň s tímto nadačním fondem spolupracují, rozhodli jsme se je v této aktivitě podpořit a udělat to nejmenší, co můžeme a to rozšířit informaci o možnosti pomoci tam, kde je potřeba.

„Jsem s touto nadací neustále v kontaktu, protože nemocných dětí bohužel strašně rychle přibývá. Proto se na Vás znovu obracím s prosbou, jestli by se k nám někdo nepřidal - budeme vděčné za sebemenší dar. Pokud se najdou dárci, můžou kontaktovat mě na email Jana.Lisova@zzskvk.cz nebo na mobil 724 216 159. Dary se budou shromažďovat do konce dubna 2017. Poté dary odvezeme společně s MUDr. Štruncovou do Přeštic, kde dary předáme společně se jmenným seznamem dárců. Předem děkujeme za jakýkoliv dar!“ Jana Lísová, záchranář ZZS KVK.

SEZNAM O.jpg


plyšák Kryštůfek