Fulltextové vyhledávání

Podpora 2020VYBAVENÍ - SANITNÍ VŮZ, ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE A POMŮCKY - NA POŘÍZENÍ PŘISPĚL CELKOVOU ČÁSTKOU 1,381.821 KČ FOND ZÁBRANY ŠKOD

RV ZZS KVK 2018 - Škoda Kodiaq

RV ZZS KVK - Škoda

 logo - fond zábrany škod

 

OSVĚTOVÁ KAMPAŇ - ZÁCHRANNÝ ŘETĚZEC - NA REALIZACI PŘISPĚL CELKOVOU ČÁSTKOU  103.455 KČ DOPRAVNÍ PODNIK KARLOVY VARY, A.S.

Záchranný řetězec - autobus KPR

V lednu roku 2020 jsme společně s Dopravním podnikem Karlovy Vary, a. s., pokračovali na projektu Záchranný řetězec. Polepy na autobusy a dvouletý provoz v tomto režimu vyšel na 103.455 Kč. DPKV a. s. vzal tento náklad za svůj a poskytl Zdravotnické záchranné službě Karlovarského kraje nefinanční dar.
logo Dopravní podnik Karlovy Vary

 

RELAXAČNÍ ZÓNY NA VÝJEZDOVÝCH ZÁKLADNÁCH - v tomto roce jsme se pustili do nového projektu, kde bychom rádi ve spolupráci s našimi partnery a sponzory vytvořili důstojné prostředí relaxačních zón pro naše zaměstnance

 

relaxační zóna VZ Sokolov - akvárium

Na konci roku 2020 jsme se s firmou Profauna s. r. o. dohodli na poskytnutí věcného daru – vybavení relaxační zóny výjezdové základny Sokolov akváriem v hodnotě 15.826 Kč. Akvárium od roku 2021 slouží jako relaxační prvek ve společenské místnosti.

logo zverimex pajtáš

 

POMOC V RÁMCI A V SOUVISLOSTI S COVID-19

výjezdová skupina ZZS KVK v celotělovém OOPP

 

 V průběhu roku 2020 jsme obdrželi bezúplatně OOPP od MZ ČR  a KK ve výši 2.524.145,40 Kčlogo MZČR logo karlovarský kraj

 

Společnost Energetický a průmyslový holding a. s. poskytla věcný dar v podobě ochrany dýchacích cest vč. ochranné kukly v hodnotě 140.602 Kč.

EPH LOGO.jpg

 

V době nouzového stavu poskytla společnost Bohemia Hoalding Marienbad Waters a. s. věcný dar v podobě zajištění pitného režimu v hodnotě 12.751 Kč.

logo BHMW.jpg

 

Petr Kandrik a spol. darovali ZZS KVK jako věcný dar v hodnotě 5.500 Kč 3D tiskárnu, na které jsme mohli tisknout ochranné štíty.

V neposlední řadě bychom chtěli, za všechny výjezdové základny a zdravotnické operační středisko poděkovat všem našim švadlenkám za ušité roušky, všem dobrým lidem, kteří nám projevovali svou náklonost a hlavně podporu a donesli na základny mnoho dobrot od pitného režimu, přes vitamíny, ovoce, doplnění energie v podobě kávy a cukru ve všech podobách, po upečené dobroty nebo skvělé obědy. Mnoho z vás myslelo také na relaxaci a dostali jsme také vouchery s odpočinkovými aktivitami. Podpory se nám dostávalo v mnoha formách. Od dětiček, po seniory, od firem i jednotlivců. I když jsme se snažili poděkovat každému, chtěli bychom ještě jedno poděkovat takto skupinově.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
plyšák Kryštůfek