Fulltextové vyhledávání

Podpora 2021Datum konání:
1.1.2021
Datum ukončení:
31.12.2021

VYBAVENÍ - SANITNÍ VŮZ, ZDRAVOTNICKÉ PŘÍSTROJE A POMŮCKY - NA POŘÍZENÍ PŘISPĚL CELKOVOU ČÁSTKOU 2,033.045 KČ FOND ZÁBRANY ŠKOD

RV ZZS KVK 2018 - Škoda Kodiaq

RV ZZS KVK - Škoda a plicní ventilátor

 logo - fond zábrany škod

 

OSVĚTOVÁ KAMPAŇ - ZÁCHRANNÝ ŘETĚZEC - NA REALIZACI PŘISPĚL CELKOVOU ČÁSTKOU  43.106 KČ DOPRAVNÍ PODNIK KARLOVY VARY, A.S.

Záchranný řetězec - autobus KPR

I v roce 2021 jsme společně s Dopravním podnikem Karlovy Vary, a. s., pokračovali na projektu Záchranný řetězec. DPKV a. s. vzal tento náklad za svůj a poskytl Zdravotnické záchranné službě Karlovarského kraje nefinanční dar.


logo Dopravní podnik Karlovy Vary

 

RELAXAČNÍ ZÓNY NA VÝJEZDOVÝCH ZÁKLADNÁCH - dále pracujeme s partnery na rozvoji

voucher plný relaxace v Astoria

Hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa poskytl 100 voucherů na celodenní vstup do wellness centra a večeři pro naše zaměstnance. Voucher však nezahrnuje pouze vstup pro našeho zaměstnance, ale také pro jeho rodinu. Velice děkujeme za projevenou štědrost, velice si tohoto gesta vážíme. Relaxace je přesně to, co je nyní třeba k nabrání nových sil.

logo Astoria hotel a medical spa

 

 

 
PODPORA NAŠICH NEJMENŠÍCH PACIENTŮ PŘI VÝJEZDECH - NA REALIZACI PŘISPĚL NADAČNÍ FOND DALŠÍ VÁRKOU PLYŠÁKŮ, TENTOKRÁT V HODNOTĚ 32.428 KČ

 

plysak KRYŠTŮFEK ZÁCHRANÁŘ

stažený soubor (1).jpgÚčel NFK:Podpora zdravotnického vzdělání dětí a pomoc dětem, které se ocitnou v péči záchranářů. Vzděláváme děti v oblastech: znalosti první pomoci a resuscitace, o schopnosti, jak se zachovat v krizových situacích a o další základní zdravotnické dovednosti.

Podporovat organizace, které jsou do zdravotnické záchranné služby zapojeny a poskytovat podporu a pomoc v tíživé životní situaci současným i bývalým zaměstnancům zdravotnické záchranné služby dle zákona o zdravotnické záchranné službě a jejich rodinám.

 

VZDĚLÁVACÍ AKCE - AKCI FINANČNĚ PODPOŘIL KMK GRANIT A.S FINANČNÍ ČÁSTKOU 20.000 KČ A VÝVOJOVÉ CENTRUM PRO ČR BMW GROUP VE VÝŠI 76.500 KČ.

stažený soubor[1].png

KMK GRANIT, a.s. - živcový lom Krásno - BETON SERVER - BETON, VŠE Z BETONU  A VŠE PRO BETON V ČR partner_BMW.png

 

OSTATNÍ PROJEKTY:

KÁVOVAR PRO VÝJEZDOVOU ZÁKLADNU OSTROV

Finanční dar fyzických osob ve výši 5.466 Kč

POZEMKY NA VÝSTAVBU NOVÉ GARÁŘE PRO VÝJZDOVOU ZÁKLADNU TEPLÁ A

Město Teplá, věcný dar ve výši 3.636 Kč 

POZEMEK NA VÝSTAVBU VÝJEZDOVÉ ZÁKLADNY LUBY U CHEBU

Město Luby u Chebu 4.728 Kč

POŘÍZENÍ SPORTOVNÍCH DREZŮ PRO BĚŽECKÝ TÝM ZZS KVK

Finanční dar fyzických osob ve výši 8.954 Kč

 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
plyšák Kryštůfek