Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory > Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova a Chebu

Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova a ChebuDatum konání:
15.5.2019

"Vážený pane  řediteli, je tomu měsíc, co jsem se setkal s prací vašich posádek z pozice pacienta. Jedná se o výjezd z 10.4.2019 do Šabiny, kde došlo k přejetí mé maličkosti sanitou, kterou nám záchranka darovala jako Záchranné a odchytové službě pro zvířata.

Abych vysvětlil, proč píšu. Předpokládám, že obdobných poděkování dostáváte mnoho, ať už od samotných pacientů, nebo od jejich rodin. Pro mne osobně toto poděkování má ještě jeden význam. Takový, nad kterým člověk přemýšlí na nemocničním lůžku, když vstřebává, co se vlastně stalo.

Sám se velmi často setkávám s rozličnými osudy mých "zvířecích pacientů. Vlivem okolností se občas sám sebe ptám, zda a jaká má vůbec moje práce smysl v dlouhodobém horizontu. Tento zážitek mě tak trochu přesvědčil, že má. Nikdo nikdy neocení záchranu života, případně tak obyčejnou věc, jakou je analgéze, jako ten, koho se bezprostředně týká.

Rád bych tedy poděkoval touto cestou všem, kteří se podíleli na tomto výjezdu a rád bych požádal, zda byste jim mohl moje poděkování vyřídit."

Petr Prokeš, Záchranná a odchytová služba pro zvířata

 


plyšák Kryštůfek