Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování za exkurzi

"V pondělí byli děti z LDT Borek na exkurzi ve výjezdové stanici záchranné služby ve Žluticích. Chtěli bychom touto cestou velmi poděkovat a to především záchranářům, kteří se nám moc věnovali, ukázali vybavení sanitky, předvedli první pomoc a zapojili děti.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:59

Poděkování za exkurzi

"Vážený pane řediteli, děkujeme Vám i vašim kolegům za ukázku záchranářské techniky, kterou jste pro klienty a zaměstnance Denního centra Mateřídouška uspořádali v pátek 20. 6. 2014. Akce se moc líbila.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:57

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Vážený pane řediteli, dovolte mi, abych Vám jménem svým a kolektivu zaměstnanců Krajské knihovny Karlovy Vary poděkoval za dvoudenní školení první pomoci, které pro nás připravila Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:48

Poděkování výjezdové skupině - výjezdová základna Sokolov

"Ráda bych touto cestou poděkovala výjezdové skupině RZS - výjezd dne 19. 5. 2014, kolem 10-11 hodiny na Městský úřad Sokolov, Karla Hynka Máchy. Velice jim děkuji za jejich vstřícný, vlídný, lidský přístup, chování a jednání - lidé na pravém místě. DĚKUJI" Gabriela

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:41

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

"28. května, mě po druhé hodině odpoledne zkolaboval manžel. Po několikerém probrání a znovuupadání do mdloby už jsem si nevěděla rady a ze zoufalství jsem zavolala záchranku.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:39

Poděkování ZZS KVK

"Rád bych poděkoval zaměstnancům ZZS KVK. V poslední době jsem, shodou okolností, třikrát volal na linku 155.V prvním případě, 8.5. kolem půl deváté večer, vyjížděly posádky do Sedlece u Karlových Varů k úrazu malého dítěte.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:35

Poděkování za exkurzi

"Ve dnech 5.5 až 28. 5 proběhla na mateřských školách 1. Mateřské školy KV akce Exkurze sanitky. Děkujeme zaměstnancům, kteří se účastnili akce, za ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování Za 1. Mateřskou školu KV Mgr. Dana Malá"

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:32

Poděkování za exkurzi na výjezdové základně Karlovy Vary

"Dovolte mi poděkovat všem Vašim zaměstnancům, kteří se věnovali našim dětem při exkurzi ve Vašem zařízení dne 15.5.2014. Děkujeme za milé přijetí, ochotu a trpělivost při odpovědích na zvídavé dětské dotazy.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:29

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Dne 11.4.2014 jsme ve vašem školícím středisku absolvovali kurz k zajištění první pomoci. Tímto bychom chtěli poděkovat paní lektorce, Evě Svitákové, za velice hodnotnou a poučnou přednášku, která rozšířila naše povědomí o záchraně lidského života.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:23

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

"Chceme vám touto cestou poděkovat za realizaci transportu pacientky k transplantaci plic dne 5. 3. 2014. V tento den jsme dostali nabídku potencionální dárkyně. Po doplnění nezbytných vyšetření byla vyhodnocena jako vhodná dárkyně.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:21


 

 

plyšák Kryštůfek