Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování za exkurzi

"Ve dnech 5.5 až 28. 5 proběhla na mateřských školách 1. Mateřské školy KV akce Exkurze sanitky. Děkujeme zaměstnancům, kteří se účastnili akce, za ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování Za 1. Mateřskou školu KV Mgr. Dana Malá"

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:32

Poděkování za exkurzi na výjezdové základně Karlovy Vary

"Dovolte mi poděkovat všem Vašim zaměstnancům, kteří se věnovali našim dětem při exkurzi ve Vašem zařízení dne 15.5.2014. Děkujeme za milé přijetí, ochotu a trpělivost při odpovědích na zvídavé dětské dotazy.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:29

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému sředisku

"Dne 11.4.2014 jsme ve vašem školícím středisku absolvovali kurz k zajištění první pomoci. Tímto bychom chtěli poděkovat paní lektorce, Evě Svitákové, za velice hodnotnou a poučnou přednášku, která rozšířila naše povědomí o záchraně lidského života.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:23

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

"Chceme vám touto cestou poděkovat za realizaci transportu pacientky k transplantaci plic dne 5. 3. 2014. V tento den jsme dostali nabídku potencionální dárkyně. Po doplnění nezbytných vyšetření byla vyhodnocena jako vhodná dárkyně.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:21

Poděkování výjezdové skupině - výjezdvá základna Toužim, Teplá

„Paní Váradiová utrpěla dne 15. ledna mozkovou příhodu. Podařilo se jí dovolat se pomoci od své sousedky. Ta zavolala obratem záchrannou službu a po krátké hospitalizaci se paní Váradiová vrátila brzy v pořádku domů.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:14

Poděkování výjezdové skupině z Chebu

"Před necelými 14 dny jsem večer volala záchranou službu mojí babičce, která bydlí v Chebu. Byla tam poslána sesterská posádka. Touto cestou bych chtěla velice poděkovat a pochválit sestru Marcelu Čejkovou a řidiče p. Voříška.

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:07

Poděkování výjezdové skupině z Mariánských Lázní

"Chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup posádce, která mě vezla dne 6. 2. 2014 ze sokolovské nemocnice do Prahy Motola na vyšetření ERCP. Byl jsem velmi spokojen s péčí a starostlivostí, kterou mi po čas jízdy věnovali. Děkuji moc. S pozdravem" pacient Karel

Více

Publikováno 21. 12. 2014 0:03

Poděkování výjezdové základně Horní Slavkov

"Vážený pane řediteli, chtěla bych Vašim prostřednictvím záchranářům ze střediska v Horním Slavkově poděkovat za vysokou profesionalitu a míru lidskosti, kterou projevili při zásahu 12.1.2014, kdy převáželi mojí matku do nemocnice v Sokolově.

Více

Publikováno 20. 12. 2014 23:58


 

 

plyšák Kryštůfek