Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje > Vaše názory

Vaše názory


Velice si vážíme vašich názorů, které nám zasíláte. Jsou pro nás cennou zpětnou vazbou, kterou využíváme při zkvalitnění naší práce. Pozitivní zprávy jsou pro nás zároveň odměnou, za kterou děkujeme. Váš názor můžete zaslat skrze kontaktní formulář: 

napište nám Váš názor

Tento formulář je automaticky odeslán na emailovou adresu sekretariátu ZZS KVK, který jej přidělí příslušnému zaměstnanci, který se na konkrétním výjezdu podílel. Zveřejnění názorů níže, realizujeme následně po výmazu osobních údajů na těchto webových stránkách a zároveň na facebookovém profilu ZZS KVK. 

Vámi vyplněné osobní údaje nejsou dále poskytovány dalším zpracovatelům. Slouží čistě k identifikaci konkrétního výjezdu, ke kterému se Váš názor vztahuje. Po zpracování této identifikace jsou Vámi zadané zpracovávány pouze pro interní účely ZZS KVK a to ke statistickým účelům.

Postup při podání stížnosti

Štítky:

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

"Chtěla bych opět Vaším prostřednictvím poděkovat Zdravotnické záchranné službě Karlovy Vary – výjezdové skupině číslo 310, Řidič-záchranář pan Jiří  a sestřička Eva, za profesionalitu s mírou lidskosti při ošetření naší maminky a poté za převoz do nemocnice v

Více

Publikováno 24. 7. 2015 10:33

Poděkování vzdělávacímu a výcvikovému středisku

Vážený pane řediteli,dovolte mi touto cestou poděkovat za velmi kvalitně provedené školení, které za Vaší organizaci prováděl pan Mgr. Pavel Böhm.

Více

Publikováno 22. 6. 2015 8:07

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů, Jáchymova a operátorce

"Velice děkuji za záchranu života mé manželky. Včasné a rychlé stanovení diagnózy a přivolání letecké záchranné služby bylo opravdu profesionální rozhodnutí, které bylo v dané situaci rozhodující pro další vývoj onemocnění.

Více

Publikováno 9. 6. 2015 14:25

Poděkování výjezdové skupině z Jáchymova

"Za záchranu života pana Miloslava děkuje posádce RV Jáchymov a RZP Jáchymov", dcera

Více

Publikováno 16. 4. 2015 11:11

Poděkování výjezdové skupině z Karlových Varů

Pozn. ZZS KVK - složení výjezdové skupiny na tomto zásahu:

Více

Publikováno 2. 2. 2015 14:26

Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova a Kraslic

Více

Publikováno 2. 2. 2015 14:22

Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova

Více

Publikováno 2. 2. 2015 14:17

Poděkování výjezdové skupině z Kraslic

"Chci poděkovat touto cestou vašim záchranářům. 26. 12. 2014 jsem ráno asi v šest hodin volala linku 155, protože manžel, který se léčí mimo jiné na srdeční aritmii, dostal záchvat dušnosti a nemohl propadnout dech a začal se dusit.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:34

Poděkování záchranářům a lékaři

"Dobrý den, ráda bych jménem mého dědy, poděkovala Michaele Rosenkranzové, Radkovi Rosenkranzovi, Stanislavu Pencovi, MUDr. Gennadiji Levkovcovi. Vaši zaměstnanci, kteří i v době svého volna dne 15.12.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:28

Poděkování výjezdové skupině ze Sokolova a operátorovi ZOS

"Dobrý den, chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat operátorce na telefonní lince, záchranářům a lékaři-ce, kteří se dne 1.12. 2014 maximálně snažili pomoci našemu dědečkovi u OD Perla v Sokolově a za citlivá slova naší babičce, která byla události přítomna.

Více

Publikováno 30. 12. 2014 12:23


 

 

plyšák Kryštůfek